Sokol Dobřív : Ženy B  22:14  (9:6)

Sestava:
brankářka: Denisa Benedová
obrana: Markéta Punčochářová, Barbora Kopelová, Petra Eretová
útok: Klára Černá (6), Martina Hrudičková (5), Natálie Šůsová (2), Lucie Sýkorová (1)

V neděli jsme nastoupily již k poslednímu utkání podzimní části sezóny na hřišti soupeřek v Dobřívě u Rokycan. Do utkání jsme vstoupily bez brankářky S. Vyletové, kdy se do branky postavila D. Benedová. Vypadá to, že Denisa je univerzální hráčka a zastane všechny posty, což si v této sezóně skutečně vyzkoušela, ale především je útočnice a v útoku se zrovna moc neohřála.

Od prvních minut utkání jsme se soupeřkami držely krok. Využívaly jsme i rychlé protiútoky a seběh na levačku K. Černou, autorku 6. branek v tomto utkání. Bohužel jsme během několika minut vstřelily tři branky, které nám rozhodčím nebyly uznány z důvodu přešlapu. Dělaly jsme bohužel i spousty dalších chyb, jako průrazy, výkroky mezi nohy, přešlapy útočnic při rozehrání od naší branky, útočný ofsajd aj. Čemuž odpovídal i stav utkání po odehraném prvním poločase 9:6.

Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že ještě není nic ztraceno a hru se budeme snažit zlepšit a především vyvarovat zbytečných chyb. Naše hra se však nijak nezměnila. Jediné co se zlepšilo, a to bohužel na straně soupeřek byla střelba. Inkasovaly jsme několik krásných branek přímo do vinglu. V útoku jsme se trápily a odpovídal tomu i stav utkání, který se zastavil na skóre 22:14. Po odehraném podzimní části sezóny jsme skončily na posledním místě Oblastního přeboru. Budeme se snažit přes zimu dát dohromady, aby nás bylo dost a na jaře měl kdo hrát.

Utkání s přehledem vedl rozhodčí P. Rauch.