OP žen - 16.kolo - Ženy B - TJ Litice 11:11 (5:8)

Sestava:

brankářky: Šimandlová Martina, Sýkorová Andrea

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Vlková Veronika, Andrýsková Markéta

útok: Šusová Vlasta (5), Brunnerová Denisa (2), Ballínová Veronika (2), Sýkorová Lucie (1), Macourková Petra (1)

Do utkání jsme vstupovaly s cílem získat minimálně bod se soupeřkami z Litic, které jsou po odehraném 14.kole na 9.místě. Do utkání jsme nevstoupily zrovna dobře. Od začátku utkání jsme hned několikrát inkasovaly a v útoku to nebylo o moc lepší. V 15.minutě utkání byl stav 1:5. Poté jsme se snažily náskok, který si soupeřky vytvořily už jen snížit. V poločase byl stav utkání 5:8. Do druhého poločasu jsme nabraly všechny naše síly a brankový rozdíl jsme pomalu, ale jistě dotahovaly. Poslední 2.minuty do konce utkání měly soupeřky ještě tři gólové šance, které nakonec díky naší skvělé obraně včetně brankářky neproměnily a tak získáváme další bod za již třetí remízu po sobě. Stav utkání skončil 11:11.