OP žen - 16.kolo - Ženy B - TJ S.Dobřív B 18:12 (12:3)

Litice - Příchovice      22:21   (14:15)
Štěnovice - Stupno   7:6 (3:4)
Chudenice - Dobřív A  17:18 (11:9)

brankářka: Sýkorová Andrea

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Vlková Veronika, Urgeová Alena

útok: Macourková Petra (6), Sýkorová Lucie (4), Šusová Vlasta (4), Brunnerová Denisa (2), Pelíšková Kristýna (2)

V neděli nás čekalo utkání na domácím hřišti se soupeřkami z Dobříva. Do utkání jsme vstupovaly bez brankářky M. Šimandlové, která hrála s naším ligovým družstvem žen. V tomto utkání jsme chtěly po předchozím nevydařeném utkání s družstvem Dobříva ,,A" získat dva body a porazit jejich slabší družstvo Dobřív ,,B". Do utkání jsme vstoupily na výbornou a stav po prvním poločase byl 12:3. Druhý poločas pro nás nezačal zrovna dobře, v prvních 10.minutách se opět projevila naše střelecká neúspěšnost a nemohly jsme vstřelit branku. Poté se rozehrál útok soupeřek a začalo se jim střelecky dařit. Náš 9. brankový rozdíl se ztrácel, ale naštěstí jsme se včas probudily a udržely si alespoň 6. brankový rozdíl. Utkání skončilo výsledkem 18:12.