OP žen - 19.kolo - TJ S.Chudenice - Ženy B 9:11 (3:4)

Včetně ostatních výsledků + tabulka

Sestava:

brankářka: Šimandlová Martina

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Vlková Veronika, Urgeová Alena

útok: Sýkorová Lucie (4), Šusová Vlasta (2), Brunnerová Denisa (4), Pelíšková Kristýna (1)

K dopolednímu utkání do Chudenic jsme odjížděly s obavy zda zvítězíme, ale cíl byl jasný vrátit soupeřkám prohru z podzimní části sezóny, kdy jsme soupeřky podcenily a nečekaně prohrály na domácím hřišti. Do Chudenic jsme odjížděly bez útočnice P. Macourkové, které se v posledních utkáních střelecky velmi dařilo. Po prvních odehraných minutách bylo jasné, že tohle utkání nebude jednoduché. V prvních 10. minutách byl stav utkání 0:1, poté jsme ale začaly střílet z dálky a stav po poločasu byl 3:4. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že si nenecháme utéct dva body a do utkání dáme všechny síly, aby jsme si odvezly vítězství. Od začátku utkání nás navíc zrovna dvakrát nepodržel rozhodčí, který nám hru znepříjemňoval, protože soupeřkám nepískal výšlapy mezi nohy, náskoky do brankoviště aj. Především v druhém poločase jsme měly chvílemi co dělat, aby jsme utkání odehrály bez vyloučení. Naštěstí jedinou žlutou kartu v utkání dostala dorostenka K. Pelíšková. Na začátku druhého poločasu jsme získaly dvou brankový rozdíl, který jsme si udržely až do konce utkání. V posledních minutách utkání navíc byl odpískán soupeřkám trestný hod proti našemu družstvu, kdy útočnice soupeřek nastřelila naši bekyni K. Strandové nohu a v vzápětí i přesto, že nohou pohnuto nebylo, byla proti nám odpískaná šestka. To byla závěrečná tečka za tímto utkáním, kdy jsme byly rády, že utkání máme zdárně za sebou a odvážíme si dva body.