OP žen-14.kolo-Ženy B - TJ Sokol Tymákov B 14:14 (7:7)

Sestava:

brankářka: Šimandlová Martina

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Urgeová Alena, Vlková Veronika

útok: Davídková Kateřina (4), Macourková Petra (6), Sýkorová Lucie (2), Pelíšková Kristýna (2), Ballínová Veronika

V neděli odpoledne nás čekalo druhé utkání na domácím hřišti v jarní části sezóny se soupeřkami z Tymákova. Soupeřky byly jasnými favoritkami na vítězství a my jsme mohly pouze překvapit. Od prvních minut utkání jsme se soupeřkami držely krok a nenechaly jsme je utéct o více než dvou brankový rozdíl. Stav poločasu 7:7. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s cílem získat minimálně bod, což se nám nakonec podařilo. Půl minuty před koncem utkání jsme po rozehraném rohu vštřelily vyrovnávací branku a stav utkání 14:14 udržely.  Je zapotřebí pochválit celé družstvo, především bránkářku M. Šimandlovou, která odchytala jedno ze svých nejlepších utkání v této sezóně. Dále útočnici P. Macourkovou, střelkyni 6. branek a opět  K. Davídkovou autorku 4. branek v utkání. V tomto utkání se projevila kolektivní hra celého družstva a o tento výsledek se zasloužily všechny hráčky. Především se také projevilo to, že jsme na střídačce po dlouhé době měly K. Vyletu, který k tomuto výsledku přispěl. Na konci podzimní části sezóny jsme si daly jasný cíl, dostat se na 8. místo v konečném pořadí po odehrání jarní části sezóny. Doufáme, že tak,  jak jsme odehrály utkání s Tymákovem budeme hrát i s ostatními družstvy a náš cíl se splní.