13.Kolo - ml.žačky - ML.ŽAČKY-Příchovice 5:0 (1:0)

brankářka - Martina Punčochářová

obránkyně - Lenka Přerostová, Markéta Punčochářová, Bára Kopelová, Sabina Polívková

útočnice - Eliška Sýkorová (2), Klára Černá (1), Kája Šípová (1), Julie Kulíšková (1), Katka Synáčová, Kristýna Kašpárková

První letošní utkání jsme sehráli na domácím hřišti s družstvem Příchovic. Po podzimní jasné výhře jsme obdobný průběh očekávali i dnes. Ale opak byl pravdou, téměř celý první poločas jsme čekali na úvodní branku, kterou jsme nakonec vsítili asi ve 20 minutě, a tak jsme fotbalovým výsledkem 1:0 první půlky vyhráli. Druhý poločas byl prvních deset minut ve stejném duchu, ale nakonec jsem přidali ještě čtyři branky a zaslouženě vyhráli. Svoji první branku v soutěži vstřelila dnes Julča Kulíšková. Jinak pochvalu zaslouží brankářka a celá obrana, ve které jasně všechny převyšovala Lenka Přerostová.