19.kolo OP mužů - MUŽI A - Nýřany B 19:14 (9:10)

Přeštice B - Dobřív soupeř se nedostavil

Sestava:

brankáři - Žežulka, Lepší

obránci –  Láska, Počátecký, Šmíd, Milfort

útočníci – Škala (7), Synáč J.(1), Zdráhal (3), Synáč P (7), Říha, Drohobetský V. (1)

V neděli 19.5.2013 jsme odehráli na domácím hřišti zápas s B-týmem Nýřan. Před tímto zápasem jsme měli stejně bodů a i naše zápasy bývají velmi vyrovnané. Chtěli jsme odčinit mizerný výkon s Dobříva. Sestava byla kompletní, posílená o hráče naší rezervy Petra Říhu a Víťu Drohobetského.

Zápas se hrál za ideálního počasí, i když mračna nad silem nevěstila nic dobrého. Soupeř přijel téměř kompletní – tedy i s exligovými hráči – Průchou v Brance a Špirkem v útoku. V prvním poločase se útok prosazoval výrazně lépe než v minulém týdnu. Obrana se hledala, nemohla najít recept na hru nýřanského útoku. Poločas prohráváme 9 ku 10.

Po krátké přestávce jdeme do druhého poločasu opět se změnou v obraně. Do stavu 11:11 je zápas vyrovnaný. Pak se začínáme soupeři vzdalovat. Obrana konečně našla recept na hostující útok – ten se prosazuje jen velmi těžko, vyniká Petr Počátecký zejména výbornými bloky a pokud něco projde, máme v brance spolehlivého Luboše Žežulku. Náš útok předvádí pohlednou hru s přesným zakončením. Konečný výsledek je zcela zasloužený.

Celé družstvo podalo výborný a bojovný výkon. Ať už byla v útoku na hřišti jakákoliv sestava, vždy pro soupeře znamenala velké nebezpečí. Oba hráčí z B-týmu se velmi dobře zapojili do souhry. Tímto vítězstvím jsme získali jistotu soutěže pro příští ročník.