21. kolo - OP muži - MUŽI A - KYŠICE A 13:15 (6:7)

brankář - Luboš Žežulka

obránci - Radek Milfort, Petr Počátecký, Václav Šmíd, Ladislav Láska

útočníci - Jiří Synáč (7), Martin Škala (5), Zdeněk Zdráhal (1), Petr Synáč

za hosty: Martin Šleis (4), Miroslav Petrák (5), Aleš Špičan (4) a Ondřej Smola (2)

V sobotu 8.6. jsme dohrávali odložené utkání z minulé neděle s vedoucím týmem Sokola Kyšice. Soupeř si vítězstvím mohl s definitivně zajistit postup do druhé ligy, my jsme chtěli ukázat, že jsme schopni hrát s každým.

Zápas se hrál za ideálního počasí. Jediné obavy panovaly s delegovaného rozhodčího. Máme totiž s panem Kuglerem ne úplně dobré zkušenosti. A ne jinak tomu bylo i v tomto zápase. Utkání bylo vyrovnané a tak po několika jeho nepřesných a tendenčních výrocích, vesměs ve prospěch hostujícího týmu,  se přidala i velká nervozita. Ta vyústila v kritiku rozhodčího ze strany kapitána L. Lásky a následně jeho vyloučení. No, ve svých letech už by se měl umět ovládat.

Po poločase 6:7 nám soupeř na začátku druhého poločasu odskakuje na rozdíl 3 branek. My to však nevzdáváme a máme možnost vyrovnat. Bohužel….. v samém závěru za stavu 13:14 necháváme soupeře vystřelit. Tím je dán konečný výsledek 13:15.

Celé družstvo zaslouží pochvalu za bojovný a kvalitní výkon.