21.kolo 1.ligy žen - Dobruška - ŽENY A 20:10 (10:8)

Sestava:

brankářky - I. Šebová, M. Šimandlová

obránkyně - H. Zelená, L. Fialová, V. Vlková, J. Volfová

útočnice - A. Dardová 6, N. Szakosová 2, K. Davídková 1, H. Houfková 1, S. Kranátová

K posledním dvěma zápasům sezóny jsme odcestovaly do východních Čech. V sobotu jsme se střetly s týmem Dobrušky, jasným favoritem utkání.

Do zápasu jsme ovšem vstoupily neohroženě a hlavně díky trefám útočnice Dardové a dobré hře zadních řad jsme až do 20. minuty vedly. Za stavu 8:7 v náš prospěch se ale začalo utkání lámat a do šaten jsme odcházely již s dvoubrankovým mankem.

Druhý poločas byl z našeho pohledu katastrofální hlavně ve hře dopředu. Za 30 minut jsme na neoblíbeném asfaltovém povrchu dokázaly vstřelit již pouhé 2 góly a o našem osudu bylo rozhodnuto. Po pěkném 1. poločase jsme si nakonec z Dobrušky odvážely jasnou prohru 10:20.