14.kolo OP ženy - Ženy B - Tymákov B 12:19 (7:10)

Příchovice   - Litohlavy    33 : 7     (14 : 4)
obřív B  - Dobřív A        14 : 13     (11 : 9)
Božkov  - Plzeň-Újezd     17 : 17     (5 : 7)
C
hudenice - volno
Přeštice B - Nezvěstice   10 :  5  (6 : 4)

brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

obrana: Strnadová Klára, Vlková Veronika, Menclová Petra, Toračková Petra, Lásková Zdeňka

útok: Třísková Martina (4), Macourková Petra (3), Davídková Kateřina (3), Pelíšková Kristýna (2), Ballínová Veronika, Sýkorová Lucie

K prvnímu utkání jarní části sezóny jsme nastoupili na domácím hřišti proti soupeřkám z Tymákova, které jsou na 3. místě v tabulce po odehrané podzimní části sezóny. Za soupeřky nastoupilo do utkání i několik hráček z jejich ligové družstva. Soupeřky jsme si hned v prvních minutách nechaly utéct o několika brankový rozdíl, který se nám těžko dotahoval. Stav utkání po poločasu byl 7:10 a do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že utkání nevzdáme a budeme o body bojovat až do konce utkání. Velmi se osvědčil útok ve složené Davídková-Třísková-Macourková, který nastřílel většinu branek v tomto utkání. Stav utkání skončil 12:19.