OP žen - 1.kolo - Tymákov B - Blovice B 15:8 (5:5)

brankářky: Šimandlová Martina, Sýkorová Andrea

obrana:Vlková Veronika, Strnadová Klára, Menclová Petra, Toračková Petra, Lásková Zdeňka

útok: Davídková Kateřina (3), Ballínová Veronika(3), Sýkorová Lucie (1), Macourková Petra (1)

K prvnímu utkání podzimní části sezóny jsme nastoupily na hřišti soupeřek v Tymákově a to doplněny řadou hráček, které v přecházející sezóně hrály za dorostenky. Od prvních minut bylo utkání velmi vyrovnané, první dvě branky jsme inkasovaly po hodu ,,šestky" za opakované fauly. Ve 22. minutě utkání byl stav 3:3, poté jsme se dostaly do vedení po brance K. Davídkové, které nám ale dlouho nevydrželo a stav po poločase byl 5:5. Druhý poločas se nám vůbec nevyvedl. Od začátku druhého poločasu jsme si v útoku pořádně nepřihrály, ale hlavně jsme se netrefovaly do branky soupeřek. Za druhý poločas jsme vstřelily pouze 3. branky a to se samozřejmě na celém stavu utkání ukázalo. Stav utkání skončil 15:8 a příští víkend nás čeká těžké dvojkolo Příchovice, Přeštice.