OP žen - 2.kolo - Příchovice - Ženy B 28:17 (15:12)

brankářky: Šimandlová Martina

obrana:Vlková Veronika, Strnadová Klára, Toračková Petra, Urgeová Alena

útok: Pelíšková Kristýna (5), Macourková Petra (4), Sýkorová Lucie (3), Davídková Kateřina (3), Brunnerová Denisa (2)

V sobotu odpoledne jsme odjely sehrát druhé utkání podzimní části sezóny a to do nedalekých Příchovic. Soupeřky byly v kompletní sestavě a navíc kromě střelkyně J. Levorové měly v družstvě posilu a to další skvělou střelkyni I. Švarcovou. Do utkání jsme vstoupily na výbornou. Vstřelily jsme první branku utkání a celý první poločas jsme se soupeřkami držely krok. Stav utkání po poločasu byl 15:12. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že stav utkání je možný ještě obrátit v náš prospěch. Soupeřky nás od prvních minut druhého poločasu začaly obsazovat a na nás bylo vidět, že nám docházejí síly. V útoku se nám přestalo střelecky dařit a soupeřky brankový rozdíl jen zvyšovaly. Stav utkání 28:17.