OP žen - 3.kolo - Ženy B - Přeštice B 13:18 (6:10)

brankářky: Šimandlová Martina, Vyletová Simona

obrana:Vlková Veronika, Strnadová Klára, Toračková Petra, Menclová Petra

útok: Houfková Hana (4), Dardová Anna (4), Macourková Petra (3), Sýkorová Lucie (1), Brunnerová Denisa (1)

V neděli nás čekalo utkání na domácím hřišti s družstvem Přeštic. I přesto, že je začátek sezóny nastala opět situace, že neměl do utkání kdo nastoupit. Některé hráčky jsou ještě na dovolené a jiné teprve na dovolenou odjely nebo budou odjíždět. Aby jsme mohly utkání vůbec odehrát, požádaly jsme o moc ligové útočnice H. Houfkovou a A. Dardovou. Obě hráčky vstřelily v utkání 4. branky. První poločas začal velice dobře, opět jsme celý poločas držely se soupeřkami krok. Až v posledních minutách prvního poločasu nám soupeřky utekly o čtyř brankový rozdíl a stav po poločase byl 6:10. V druhém poločasu se nám už nepodařilo stav utkání obrátit v náš prospěch a soupeřky zaslouženě zvítězily 13:18. Příští víkend máme volno a doufáme, že mezitím marodka již opadne, všechny hráčky se vrátí z dovolené a proti soupeřkám ze Stupna nastoupíme v kompletní sestavě.