OP žen - 5.kolo - Ženy B - Stupno 17:11 (9:7)

Nezvěstice - Dobřív B 27:10  (15:6)
Tymákov B - Božkov 15:13  (9:11)
Přeštice B - volno

brankářka: Šimandlová Martina

obrana: Vlková Veronika, Toračková Petra, Menclová Petra, Ježková Michaela, Malá Kristýna

útok: Ballínová Veronika (8), Sýkorová Lucie (3), Brunnerová Denisa (3), Macourková Petra (2), Pelíšková Kristýna (1)

K dnešnímu utkání jsme nastoupily s jedinou zdravou brankářkou a v obraně nám scházela K. Strnadová a Z. Lásková. V útoku jsme poprvé byly kompletní, když nepočítáme K. Davídkovou, která již hraje za ženy A. Utkání s družstvem Stupna se vždy obáváme, protože hru v útoku nám vždy dokáže pořádně znepříjemnit obránkyně družstva soupeřek a zároveň kapitánka Š. Hadová. V prvních minutách utkání se soupeřky ujaly vedení, ale v 15. minutě jsme stav utkání obrátily v náš prospěch a stav po poločase byl 9:7. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že zvítězíme, ale zároveň jsme se obávaly, aby soupeřky stav utkání neobrátily ve svůj prospěch, protože druhé poločasy máme většinou slabé. V druhém poločasu výborně zahrála celá obrana včetně brankářky, která spoustu míčů vybojovala. Soupeřkám se v útoku nedařilo a zřejmě právě proto začaly hrát tvdší hru v obraně. Především již zmińovaná Š. Hadová od které si vždy z utkání odnášíme nějaké ty šrámy. V tomto utkání jsme zaslouženě zvítězily a získaly tak první dva body v této sezóně.

Sýkorová Lucie

Horní řada zleva: Petra Toračková, Ježková Michaela, Ballínová Veronika, Pelíšková Kristýna, Macourková Petra, Menclová Petra a trenér Šmíd Václav
Spodní řada zleva: Sýkorová Lucie, Brunnerová Denisa, Šimandlová Martina, Vlková Veronika a Malá Kristýna