OP žen - 6.kolo - Božkov - Blovice 13:14 (7:6)

Litohlavy - Nezvěstice 14 : 23   (7 : 14)
Dobřív A - Chudenice 11 : 10   (7 : 5)
Plzeň-Újezd - Štěnovice              dohrávka až  6.10.

brankářka: Šimandlová Martina, Vyletová Simona

obrana: Vlková Veronika, Lásková Zdeňka, Menclová Petra, Ježková Michaela, Malá Kristýna

útok: Ballínová Veronika (6), Sýkorová Lucie (4), Macourková Petra (2), Pelíšková Kristýna (1), Brunnerová Denisa (1)

V neděli jsme odjížděly do Plzně sehrát utkání s družstvem TJ Božkov, který z ligy sestoupil. Tohoto utkání jsme se obávaly i přesto, že soupeřkám odešlo několik výborných hráček, které hostují v jiných týmech. Již v prvních minutách utkání jsme se dostaly do vedení a v 5. minutě utkání byl stav 0:2. V prvním poločase nebylo útočnice skoro za co pochválit, v útoku byla hra bez pořádné přihrávky, celková hra zpomalená a nebylo se tak na co dívat. Navíc nás soupeřky do konce poločasu přestřílely a stav po poločase byl 7:6. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že stav utkání obrátíme v náš prospěch. Sebraly jsme všechny naše síly a ve 20. minutě jsme vedly 8:13. Pochvalu si zaslouží především obrana, která vybojovala několik míču a brankářka Šimandlová s několika výbornými zákroky. V útoku jsme se začaly opět střelecky trápit a ve 29. minutě utkání byl stav 13:14. Soupeřky pár vteřin před koncem utkání vybojovaly ještě trestný hod, který neproměnily a získaly jsme tak další dva body cenné body. Příští víkend nás čeká dvojkolo v sobotu přivítáme na domácím hřišti družstvo Dobřív ,,B" a v neděli dopoledne odjedeme sehrát utkání s družstvem Litohlav. Na dvojkolo se těšíme a doufáme, že za víkend získáme další 4. body.