OP žen - 8.kolo - Litohlavy - Ženy B 19:20 (11:10)

Příchovice -  Stupno                   25 : 11  (15 : 7)
Dobřív B -  Přeštice B           5 : 20  (4 : 9)
Dobřív A  -  Tymákov B              11 : 15     (4 : 9)
Plzeň-Újezd   -  Nezvěstice       12 : 11     ( 6 : 5)
Štěnovice   -  Chudenice            22 : 14     (11: 4)

brankářka: Šimandlová Martina, Vyletová Simona

obrana: Vlková Veronika, Lásková Zdeňka, Menclová Petra, Ježková Michaela, Strnadová Klára

útok: Macourková Petra (11), Ballínová Veronika (7), Pelíšková Kristýna (2), Sýkorová Lucie

V neděli brzo ráno jsme odjely sehrát utkání do Litohlav. Čekalo nás bývalé družstvo Oseka. Do utkání jsme vstoupily jako obvykle, v útoku jsme opět nemohly dát branku a na obraně si s námi ze začátku soupeřky dělaly co chtěly. V 15. minutě utkání jsme se vzpamatovaly a soupeřky jsme začínaly dotahovat. Do konce prvního poločasu se nám to už nepovedlo a stav utkání po poločase byl 11:10. V 10. minutě druhého poločasu jsme stav utkání obrátily v náš prospěch, ale netrvalo to dlouho, soupeřky vždy v zápětí srovnaly nebo jsme vedly pouze o jedinou branku. Velmi se osvědčil útok ve složení: Macourková - Ballínová - Pelíšková. Navíc se střelecky výborně dařilo P. Macourkové autorce 11. branek. Nakonec jsme zvítězily 19:20 a náš cíl z minulého víkendu byl splněn. Za víkend jsme získaly 4. body a je to v řadě naše čtvrté vítězství.