TJ Sokol Rokytnice
23
:
17

O víkendu jsme odjely odehrát zápasy do východních Čech. V sobotu nás čekalo neoblíbené asfaltové hřiště v Dobrušce. Naše sestava byla oslabena o zraněnou útočnici Dardovou a také brankářku Šebovou ml. A tak jsme do útočných řad přivítaly K. Pelíškovou a do branky S. Vyletovou, obě jinak hájící barvy našeho B týmu.

Utkání bylo od samého počátku v režii domácích hráček. Rychle se ujaly vedení a svoji pěknou kombinační hrou postupně navyšovaly svůj náskok. Náš útok se trápil a prosazoval pouze z individuálních akcí. Poločasový výsledek 10:5 pro domácí byl spravedlivý.
            Druhá půle byla v předních řadách ještě krkolomnější, dokázaly jsme přidat pouhé dvě branky, a to druhou z nich v poslední vteřině zápasu. Obrana domácích odehrála výborné utkání, a když se k nim přidal i útok, o výsledku bylo rozhodnuto. Odjely jsme s krutou porážkou 7:20.