13.kolo 1.ligy žen - Tymákov A - ženy A 22:12 (10:6)

Sokol Krčín Sokol Dobruška 20:22 (8:14 )
HK Hlinsko v Č. TJ S.Rokytnice 16:23 (8:14 )
TJ Přichovice TJ Šr.Žatec 21:11 (9:6)

Sestava a góly:

branka - M. Šimandlová, I. Šebová ml.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, E. Karlíková

útok - N. Szakosová 5, A. Dardová 4, H. Houfková  2, M. Třísková 1, K. Davídková

Odpolední část Velikonoční neděle jsme strávily na tymákovským hřišti, kde se odehrál druhý zápas jarní části soutěže. Domácí hráčky byly jasnými favoritkami, přesto jsme do utkání šly s odhodláním nedát jim nic zadarmo.

Úvod nám vyšel skvěle. Po pár minutách jsme díky pěkné kombinační hře v útoku a perfektní obraně vedly 2:0. Domácí hráčky dokázaly vstřelit svoji první branku až v 7. minutě zápasu, což u nich nebývá zvykem. Až do 15. minuty jsme stále udržovaly dvoubrankové vedení, nejprve 3:1, poté 4:2. Od tohoto okamžiku se ale vývoj hry začal obracet. V útoku se nám přestalo dařit hlavně střelecky, několikrát jsme smolně nastřelily konstrukci branky a domácí hráčky se naopak herně chytly. V poločase jsme již prohrávaly 6:10, přesto náš výkon - hlavně v obraně - nebyl špatný.

Zápas jsme nechtěly vzdát, do 2. půle se ale tymákovské útočnice vrhly po hlavě a sérií několika branek za sebou jasně ovládly utkání. My jsme naopak začaly v útoku kazit přihrávky a herně se trochu zvedly až v samotném závěru. Výsledek 12:22 v náš neprospěch byl tak spravedlivý.

O víkendu 26. - 27. 4. nás čeká dvoukolo na domácí půdě. Hostit budeme Dobrušku a Krčín, další velmi těžké soupeře. Uděláme vše pro to, aby co nejvíce bodů zůstalo doma.