14. kolo 1.ligy žen - Ženy A - Krčín 14:17 (7:8)

SK Chomutov NH -  TJ Spartak Modřany 19:14
TJ Sokol Rokytnice - TJ Příchovice  15:15

branka - M. Šimandlová, I. Šebová ml.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, E. Karlíková

útok - A. Dardová 7, N. Szakosová 3, K. Davídková 2, H. Houfková 2,

M. Třísková

V nedělním zápase jsme se proti úřadujícím vítězkám Českého poháru z Krčína chtěly omluvit několika věrným fanouškům za žalostný sobotní výkon a předvést jim i sobě, že dokážeme hrát a hlavně bojovat o výsledek mnohem lépe.

Utkání bylo diametrálně odlišné od předchozího. Prim hrály hlavně obrany, útočnice na obou stranách se několik počátečních minut nedokázaly prosadit. Povedlo se to až v 6. minutě zápasu hostujícím hráčkám, na to jsme ale hned v zápětí dokázaly trefou do sítě odpovědět i my. Až do stavu 3:4 se skóre měnilo na obou stranách, pak jsme se ale několik minut nemohly střelecky prosadit a soupeřky nám odskočily na 3:7. Poté ale na hřišti zaúřadovala Dardová a krásnými góly nás vrátila zpět do hry. Poločas skončil rozdílem jediné branky 7:8.

První část druhé půle jsme odehrály velmi dobře, držely jsme se krčínským hráčkám na dostřel. Utkání se ovšem zlomilo cca čtvrt hodiny před koncem, kdy jsme několikrát po sobě vlastními chybami ztratily míč a soupeř nás za to potrestal. Odskočil nám na rozdíl pěti branek, a i když jsme se v samotném závěru ještě zabraly, výsledkem byla prohra 14:17.

Přesto chci poděkovat všem hráčkám za bojovnost a přístup k tomuto zápasu.