15.kolo 1.ligy žen - ŽEny A - Dobruška 12:26

branka - M. Šimandlová, I. Šebová ml.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, E. Karlíková

útok - N. Szakosová 6, A. Dardová 2, H. Houfková 2, K. Davídková 1,

M. Třísková 1

V sobotu na naše hřiště zavítalo družstvo Dobrušky, aktuálně první tým tabulky, který v podzimní části soutěže nenašel přemožitele.

Do utkání jsme vstoupily katastrofálně. V útoku se nám dařilo nastřelovat pouze tyče brankové konstrukce a v obraně jsme si hned od začátku nevěděly rady s tradičně skvěle střílející útočnicí Laštovičkovou. Po prvních minutách hry tak na ukazateli skóre svítil stav 0:6. Naše sebevědomí tak rázem kleslo pod bod mrazu a bohužel jsme se nedokázaly vzchopit celý první poločas. Výsledkem tak byl nejhorší odehraný poločas za čtyřletou ligovou éru, kdy jsme do šaten odcházely za stavu 3:16.

Těžko se hledala motivace do 2. půle, když o zápasu bylo rozhodnuto. Přesto jsme se snažily výsledek alespoň zkorigovat a utkání dohrát se vztyčenou hlavou. Přeci jen se nám v útoku začalo dařit o něco lépe, i obrana se zlepšila. Ovšem je pravdou, že hostující tým si mohl dovolit vystřídat zkušené hráčky za ty, které se na hřiště tak často nedostanou. Druhé dějství jsme tak prohrály o jedinou branku, celková vysoká prohra 12:26 se nám ale odvrátit nepodařila.