17. kolo 1. ligy žen - Příchovice - ženy A 21:15 (9:5)

Žatec - Chomutov         12:19

branka - M. Šimandlová, I. Šebová ml.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, E. Karlíková, Z. Lásková

útok - A. Dardová 6, N. Szakosová 5, K. Davídková 2, H. Houfková 2

Za deštivého počasí jsme odjely odehrát zápas do nedalekých Příchovic - na hřiště ligového nováčka, který se celou sezónu pohybuje v lepší polovině tabulky.

Oba dva týmy se musely popasovat s kluzkým míčem i povrchem, přesto v utkání padlo celkem dost gólů. Hned z prvního útoku domácích jsme inkasovaly a od začátku musely dotahovat. Příchovické hráčky trpělivou a účinnou hrou postupně navyšovaly skóre, které se v poločase zastavilo na 9:5 pro domácí. V útoku jsme se v první půli nedokázaly dostat do tempa.

Ve druhém dějství jsme se v předních řadách přece jen chytly a začaly střílet více branek. I naše obrana zahrála pěkný zápas, brankářkám se ale bohužel příliš nedařilo, a tak oba body zaslouženě zůstaly na domácím hřišti.