21. kolo 1. ligy žen - Hlinsko - ženy A 16:15 (10:6)

TJ Přeštice Sokol Dobruška 18:27 ( 9 : 14 )
TJ Přichovice Sokol Krčín 15:18 ( 9 : 12 )
Spartak Modřany Sokol Tymákov 7:13 ( 3 : 9 )
SK Studénka SK Chomutov NH 12:10 ( 9 : 5 )
TJ S.Rokytnice TJ Šr.Žatec 19:17 ( 10 : 8 )

Sestava:

branka - M. Šimandlová, S. Vyletová
            obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková
            útok - A. Dardová 6, N. Szakosová 4, H. Houfková 3, K. Davídková 2, A. Sluková

Na sobotní zápas posledního dvoukola sezóny jsme odjely do východočeského Hlinska. Dva body za výhru by nám předčasně zaručily setrvání v lize i pro příští sezónu, nechtěly jsme, aby vše rozhodoval až poslední zápas v Modřanech.

Do utkání jsme ale nevstoupily příliš dobře. Rychle jsme prohrávaly 0:2, v útoku jsme se nedokázaly prosadit a v obraně jsme dostávaly snadné branky. Domácí tým vcelku snadno navyšoval skóre, postupně vedl 3:1, poté 6:3. Celou první půli jsme se nedokázaly dostat do tempa ani v útoku, ani na obraně, a proto jsme poločas zaslouženě prohrály 6:10.

Začátek druhé fáze nám naopak vyšel, vstřelily jsme dva rychlé góly a snížily na rozdíl dvou branek. Hlinecké hráčky začaly více chybovat, my jsme se konečně srovnaly a hrály svoji hru. Pomalu ale jistě jsme ukrajovaly z náskoku domácích, hlavně na konci zápasu se nám dařilo soupeřky přehrávat. Jen málo chybělo k tomu, abychom získaly alespoň bod za remízu, ale bohužel jsme nakonec ze hřiště odešly s nejtěsnější prohrou 15:16.

Nezbývalo nám tedy nic jiného, než vyhrát nedělní zápas v Modřanech. Avšak stále jsme měly vše ve svých rukou a nemusely se spoléhat na výsledky ostatních sestupem ohrožených týmů.