9. TJ Sokol Rokytnice 6 1 2 3 102:112 4
10. SK Studénka 6 1 0 5 51:101 2
11. TJ Spartak Modřany 6 0 0 6 67:96 0
12. Sokol Blovice 6 0 0 6 71:119 0

Poslední zářijovou neděli jsme na svém hřišti přivítaly družstvo Příchovic. Příchovice jsou sice nováčkem soutěže, ale ve svém kádru mají zkušené ligové házenkářky, zejména útočnice Jindřichovou a Levorovou, na kterých stojí celá hra týmu. Soupeřky měly před tímto zápasem na svém kontě již 5 bodů a nás nečekal snadný úkol.

Naše družstvo se tentokrát muselo obejít bez obránkyně Volfové, která si z předchozího klání odnesla zranění ruky, také útočnice Třísková nemohla do utkání pro nemoc nastoupit. Zadní řady tedy musely zápas odehrát bez střídání, útočnice si také nemohly příliš vyskakovat.

Příchovické útočnice o sobě hned od začátku utkání dávaly vědět a svými akcemi dělaly vrásky celé obraně. Náš útok se do tempa bohužel dostával ztěžka a 1. branku vstřelil až v šesté minutě, to snižoval na 1:3. Postupně nám soupeřky odskočily až na rozdíl pěti gólů - 3:8, a to se v dalším průběhu hry ukázalo být rozhodující. Do konce poločasu se nám ještě podařilo snížit na 6:9.

Ve druhé půli jsme se dokázaly v útoku více prosazovat, odměnou nám za to byly branky v síti příchovické brankářky, avšak tlak na naši obranu neustal ani po změně stran, a tak jsme i z tohoto zápasu odešly bodově na prázdno po prohře 15:19.