7.kolo 1.ligy žen - Studénka - Ženy A 10:9 (3:3)

SK Chomutov NH - Sokol Krčín  11:15  (4:7)
TJ Šr. Žatec - Sokol Dobruška  12:22  (4:8)
TJ Přeštice - HK Hlinsko  17:13  (8:7)
TJ Sokol Rokytnice - Sokol Tymákov  18:21 (10:12)

V sobotu ráno jsme odjely sehrát zápasy na Moravu. Tentýž den jsme se střetly s družstvem Studénky - tedy s týmem, který je na tom v letošní sezóně výkonnostně stejně. Šlo tedy o důležité body pro oba účastníky.

Již začátek zápasu napověděl, že utkání bude chudé na góly. Útočnice obou družstev se nijak výrazně nedokázaly prosazovat, obrany hrály prim po celou hrací dobu. V první půli jsme my i soupeřky dokázaly vstřelit pouhé 3 branky, a tak se 2. poločas začínal za stavu 3:3.

Hned v úvodu dokázaly domácí útočnice dvěma góly z rukou K. Krčmářové odskočit na 5:3 a tento náskok si udržovaly až do samotné koncovky utkání. Zhruba v 57. minutě se nám podařilo zápas zdramatizovat, to když jsme srovnaly na 9:9. Domácí hráčky ovšem poté ještě dokázaly vstřelit branku, která se ukázala být rozhodující. Zvítězily poměrem 10:9.

Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží celá obrana s brankářkou M. Šimandlovou a tradičně A. Dardová za vstřelení 7 branek.