8.kolo 1.ligy žen - Rokytnice - Ženy A 19:15 (12:6)

TJ Přeštice - TJ Spartak Modřany 16:10 (10:5)
TJ Příchovice - HK Hlinsko 20:22 (11:10)
SK Chomutov NH - Sokol Dobruška 10:13 (6:10)
TJ Šr. Žatec - Sokol Krčín 6:14 (1:5)
SK Studénka - Sokol Tymákov 8:22 (4:8)

Druhý den jsme přejely do Rokytnice, kde jsme odehrály utkání s tamním týmem.

Hned v úvodu zápasu nám domácí hráčky daly lekci z produktivity a rychle se ujaly vedení 3:0. My se dokázaly prosadit až v 7. minutě netradičně z trestného hodu. Naše zadní řady nebyly tentokrát tak pevné jako v předešlém zápase, v útoku se zase dokázala prosadit jen A. Dardová, autorka všech šesti poločasových branek, a tak se do šaten odešlo za stavu 12:6 pro Rokytnici.

Druhá půle byla herně lepší, vedle Dardové se do střelecké listiny zapsaly i ostatní útočnice a obrana se také zvedla. Domácí hráčky ale zvrat nepřipustily a my tak dokázaly jen jejich náskok snížit na konečných 19:15.

Sestava a góly:

branka - M. Šimandlová, I. Šebová st.

obrana - H. Zelená, L. Fialová, V. Houdková, E. Karlíková

útok - A. Dardová 10, H. Houfková 2, N. Szakosová 2, K. Pelíšková 1, K. Davídková