3.kolo OP žen - Štěnovice - ženy B 18:10 (12:5)

SKH Stupno  - Sokol Dobřív  18:12 (10:7)
TJ Litohlavy  - TJ Sokol Nezvěstice  10:18 (3:11)

brankářky: Šebová Iveta ml.

obrana: Strnadová Klára, Lásková Zdeňka, Toračková Petra, Menclová Petra

útok: Sýkorová Lucie (4), Ballínová Veronika (2), Macourková Petra (2), Brunnerová Denisa (1), Třísková Martina (1). Sluková Adéla

V sobotu ráno jsme odjeli k soupeřkám do Štěnovic sehrát již třetí utkání v této sezóně. V sestavě oproti předcházejícím utkání proběhla změna brankářky, místo S. Vyletové, která odjela na dvojkolo s naším ligovým družstvem žen se do branky postavila I. Šebová. Kromě S. Vyletové vypomohla družstvu žen A také útočnice K. Pelíšková. Své první utkání této sezóny odehrála útočice P. Macourková. Vzhledem k tomu, že soupeřkám chyběla jejich nejlepší střelkyně, věřili jsme, že v utkání můžeme zvítězit. V prvních 10 minutách byl stav utkání vyrovnaný 3:3. Poté se nám ale v útoku střelecky nedařilo a další 10 minut jsme nedali jedinou branku. Stav utkání po poločase skončil 11:5.  Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že nic ještě není ztraceno a o 2 body budeme dále bojovat. Ani v druhém poločase se nám však střelecky nedařilo a prohráli jsme 18:10 a ztratili jsme tak první body v této sezóně.