4.kolo OP žen - Ženy B - Stupno 15:15 (7:8)

TJ Sokol Tymákov B - TJ Přeštice B 9:15 (6:8)
Sokol Dobřív  - TJ Plzeň-Újezd  12:22 (5:11)
TJ Sokol Nezvěstice  - TJ Sokol Štěnovice  13:17 (6:10)
TJ Sokol Chudenice  - TJ Litohlavy  23:7 (10:7)

Sestava:

brankářky: Šebová Iveta ml.

obrana: Strandová Klára, Lásková Zdeňka, Toračková Petra, Menclová Petra

útok: Třísková Martina (6), Sluková Adéla (4), Ballínová Veronika (2), Macourková Petra (2), Brunnerová Denisa (1), Sýkorová Lucie

V neděli jsme odehráli utkání na domácím hřišti s družstvem Stupna, kterého jsme se jako vždy obávali. Od prvních minut utkání nám bylo jasné, že, získat body v tomto utkání bude velmi těžké. Již po několika minutách utkání první žlutou kartu dostala kapitánka soupeřek Š. Hadová za hrubou hru, která nám vždy velmi znepříjemňuje hru v útoku. Stav utkání po poločase byl 7:8. Do druhého utkání jsme vstoupili s tím, že stav utkání ještě obrátíme v náš prospěch. V druhém poločase viděla červenou kartu a trest 5 minut již trestaná hráčka soupeřek Š. Hadová. I přesto, že soupeřky hráli v šesti, nedokázali jsme přesilové hry využít. V posledních vteřinách utkání brankou M. Třískové jsme už stihli jen stav utkání srovnat na 15:15 a získat tak alespoň bod.