1.KOLO 1.LIGY ŽEN - Hlinsko - ženy A 20:13 (6:7)

TJ S. Rokytnice - Sokol Dobruška 21 : 21
TJ Příchovice - TJ Přeštice 11 : 18

Branka- Šimandlová M., Černá Z.

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J., Karlíková E.

Útok- Dardová A. (5), Szakosová N. (4), Houfková H. (3), Davídková K. (1)

Na úvod nové sezóny jsme vyrazily na hřiště hostí, konkrétně do Hlinska.  Do zápasu jsme nastoupily s odhodláním odvést si body, odpovídal tomu průběh prvního poločasu. Ujaly jsme se vedení, což nám vydrželo téměř celý první poločas, kdy jsme soupeře nepustily do vedení. Hra byla svižná a poměrně vyrovnaná, problémy nastaly po mírném dešti, kdy začal vypadávat míč z ruky, ale projevilo se to na obou stranách. Konečný výsledek prvního poločasu byl velmi těsný, přesto v náš prospěch, konkrétně 7:6.

Nástup do druhého poločasu jsme zvládly, dostaly jsme se do vedení 9:7. Poté se ráz zápasu rapidně změnil, celá hra se otočila ve prospěch soupeře, který přestal chybovat. Střely útočnic začaly neomylně padat do branky a my jsme nedokázaly zareagovat.  Celý náš tým začal hrát jinou hru, nedařilo se nám prosadit na útoku, obrana přestala spolupracovat a soupeř se rychle dostal do bezpečného vedení tří branek, který se mu do konce zápasu dařilo už jen zvyšovat, konečný výsledek byla potupná prohra 13:20.

Úvod do nové sezóny se nám nepovedl, nezbývá nám nic jiného, než se soustředit na další zápasy.