Mistrem 1. ligy žen pro sezónu 2014/2015 je Sokol Tymákov

Z ligy sestupují Studénka a po pěti sezónách i naše ženy A

branka -  M. Šimandlová

obrana  - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková, V. Houdková

útok     - A. Dardová (7), H. Houfková (1), K. Davídková (2), K. Soukupová (2), M. Třísková (1)

K poslednímu utkání play-out I. ligy žen a nyní už možno konstatovat i k poslednímu utkání v nejvyšší soutěži po nepřetržitém pětiletém působení jsme nastoupili na hřišti družstva Krčína. V útoku nám tentokrát vypomáhala K. Soukupová a M. Třísková a zaneprázdněného trenéra zastoupil V. Šmíd.

Od začátku utkání se nám dařilo držet s domácími hráčkami krok, a tak byl na konci 20. minuty stav vyrovnaný 6 : 6. Bohužel v závěru první půle jsme přestali střílet branky, a když soupeř přidal další 4, je stav na konci I. poločasu pro nás nepříznivý 10 : 6.

Podobný obraz hry je i na začátku II. poločasu, nedaří se útoku ani brankářce, v 8. minutě proto prohráváme již 14 : 7. Naděje nám svitla po polovině poločasu, kdy snižujeme na

15 : 12. Protože však soupeř vstřelil další 3 branky a my jen 1, končí utkání 18 : 13 pro domácí.

Bohužel jen vítězství nám dávalo naději na setrvání v I. lize i pro příští rok, prohra nás tak posílá do II.ligy.