10.kolo 1.ligy žen - ženy a - dobruška 17:27 (8:17)

TJ Přeštice - TJ S. Rokytnice 22:14 (10:4)
TJ Příchovice - SK Studénka 24:16 (12:7)
Sokol Tymákov - Sokol Krčín 31:17 (12:6)
SK Chomutov NH - HK Hlinsko v Č. 16:14 (14:9)

Branka- Šimandlová M.

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J., Houdková V., Karlíková E.

Útok- Dardová  A. (7), Szakosová N. (4), Houfková H. (4), Davídková K. (2)

V devátém kole letošní sezóny jsme na domácím hřišti přivítaly soupeřky z východočeské Dobrušky. Hosté vyhráli los a ponechali si výhodu prvního výhozu, který hned v zápětí proměnily v branku. Naše reakce byla rychlá, ihned jsme skóre vyrovnaly a v podobné duchu padaly branky až do stavu 4:5. Soupeřky náhle změnily styl hry, začaly přecházet do bleskových protiútoků, které díky přesnému zpracování končily skórováním. Naše obrana bohužel nezvládla přechody uhlídat, dostaly jsme spoustu branek a první poločas skončil nelichotivě 8:17.

Průběh druhého poločasu byl z naší strany výrazně lepší, soupeřkám už se nedařilo přecházet do rychlých protiútoků a většina branek padla během standartní hry.Útok si udržel podobnou výkonost, díky tomu byl druhý poločas herně vyrovnaný. Konečný stav utkání 17:27.