11.kolo 1.ligy žen - ženy A - hlinsko 12:18 (8:9)

Sokol Tymákov - SK Chomutov NH 25:7 (12:7)
Sokol Tymákov   HK Hlinsko v Č. 21:14 (13:10) sobota

Branka- Šimandlová M.,

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J., Houdková V., Karlíková E.

Útok- Dardová A. (10), Szakosová N. (0), Houfková H. (1), Davídková K. (1)

V neděli 12. října jsme na domácím hřišti přivítaly hráčky HK Hlinsko. Jednalo se o velice důležitý zápas, pokud by se nám podařilo zvítězit, dostaly bychom se před naše soupeřky. Oba týmy si byly vědomi důležitosti výhry, což bylo na průběhu zápasu znát. Hra byla plná emocí už od samého začátku, na obou stranách padaly branky i spousta trestů, herně vyrovnaný poločas skončil o jeden gól lépe pro soupeřky, stav 8:9.

V druhém poločase jsme chtěly využít výhodu prvního vhazování a stav vyrovnat, bohužel se nepodařilo dát branku, za což nás Hlinsko ihned potrestalo a zvýšilo náskok na dvě branky. V rozhodující chvíli, dostala naše útočnice, Houfková H., od rozhodčího červenou kartu a byla na 5 minut vyloučena za nesportovní chování. Soupeřky zvládly využít našeho oslabení a o další dvě branky si zvýšily náskok. Snažily jsme se stav utkání vyrovnat, ale bohužel nám došla bojovnost a utkání skončilo naší prohrou 12:18. Na obou stranách byly jednoznačné střelkyně, za Hlinsko Štěpánka Bonaventurová(12 branek), za Blovice Andulka Dardová(10 branek).