13.kolo 1-ligy žen - přeštice a - ženy a 25:13 (11:7)

SK Chomutov NH - Sokol Krčín 20:20 (10:13) sobota
HK Hlinsko v Č. - Sokol Dobruška 18:21 (10:10) sobota
SK Studénka - TJ S. Rokytnice 16:17 (6:10)
SK Chomutov NH - Sokol Dobruška 9:13 (5:6)
HK Hlinsko v Č. - Sokol Krčín 25:17 (9:9)
TJ Příchovice - Sokol Tymákov 19:14 (9:6)

Branka- Šimandlová M.,

Obrana- Zelená H., Volfová J., Houdková V., Karlíková E.

Útok- Dardová  A. (5), Szakosová N. (6), Houfková H. (2), Davídková K. (0)

Předposlední zápas podzimní části soutěže jsme se utkaly s družstvem TJ Přeštice na jejich hřišti. Počasí bylo téměř letní, nás však přepadla špatná nálada už v šatně před utkáním.

Začátek hry byl jako obvykle svižný, nejprve padaly góly střídavě na obou stranách, v druhé polovině prvního poločasu se úspěšnost střelby objevovala převážně na straně soupeřek, které si hravě poradily s naší obranou i brankářkou a první poločas zakončily s náskokem 11:7.

Druhou část hry jsme se chtěly pokusit udržet tempo, ovšem hned od začátku jsme byly výrazně slabší než v prvním poločase. Soupeřky se poctivě střídaly a dařilo se skórovat téměř všem hráčkám, naše střelba byla nepřesná a utkání skončilo výhrou Přeštic, velkým náskokem 25:13.