19.kolo 1.ligy - Krčín - ženy A 18:9 (9:3)

Sokol Dobruška - Sokol Tymákov 21:30

branka - M.Šimandlová

obrana  - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková

útok - N. Szakosová (3), H. Houfková (6), A. Dardová (0)

Ke dvojutkání s Krčínem a Dobruškou jsme odjížděli pouze s jednou hráčkou do pole navíc, a jak se již stalo pravidlem, jen s jednou brankářkou.    Do poloviny I. poločasu dominovaly utkání obě obrany, ještě v 16. minutě byl stav 3 : 2 pro domácí. Od této chvíle však hráčky Krčína začaly dlouhými náhozy do svého útočného pásma překonávat naši obranu a přesně mířenými střelami navyšovat svůj náskok. A když se nám do konce I. poločasu podařilo vstřelit už jen jeden gól, byl stav v polovině utkání  9 : 3 pro domácí. Takovýto vývoj utkání pokračoval i ve druhém poločase, v jeho polovině jsme prohrávali 15 : 6. Do konce utkání se již nic, co by přivodilo zvrat v zápase, nestalo, a tak jsme prohráli  na půdě soupeře, kam jsme odjížděli s nadějí na dobrý výsledek, vysoko 18 : 9.