2.kolo 1.ligy žen - ženy a - přeštice a 10:18 (5:8)

30.8.2014 Sokol Krčín SK Chomutov NH 29:11 (11:5)
30.8.2014 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 23:16 (12:9)

31.8.2014 TJ S. Rokytnice SK Studénka 16:9 (6:5)
31.8.2014 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 33:15 (15:4)
31.8.2014 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 18:13 (6:7)
31.8.2014 Sokol Tymákov TJ Příchovice 21:15 (10:8)

Branka- Šimandlová M.,

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J., Karlíková E.

Útok- Dardová A. (4), Szakosová N. (4), Houfková H. (2), Davídková K. (0)

Druhý zápas sezóny vyšel na poslední prázdninový víkend, utkaly jsme se na domácím hřišti s družstvem TJ Přeštice.

Začátek utkání byl velice vyrovnaný, znatelně převažovala obranná složka obou družstev, včetně výkonů brankářek. Hra byla velice silová a svižná, skóre se pohybovalo s rozdílem jedné branky až do stavu 5:5. Na konci prvního polačasu se přeštickým hráčkám dařilo lépe prosazovat a vytvořily si náskok. První poločas pro nás skončil nelichotivě 5:8.

Ihned v úvodu druhého poločasu jsme nastoupily a povedlo se stav zápasu snížit až na výsledek 9:10. K naší smůle dokázaly soupeřky na naši hru zareagovat a podařilo se jim nás přehrát, hlavně díky své velké úspěšnosti při střelbě. Vytvořily si náskok, který si do konce utkání pouze utvrzovaly. Konečný výsledek 10:18 hodně zamrzel, průběh utkání takovému výsledku neodpovídal.