20.kolo 1.ligy - Dobruška - ženy A 25:18 (12:6)

TJ S. Rokytnice - TJ Přeštice 22:17 (8:8)
Sokol Krčín - Sokol Tymákov 15:26 (4:12)

branka - M. Šimandlová

obrana  - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková

útok - N. Szakosová (8), H. Houfková (6), A. Dardová (4)

Opět nastupujeme, tak jako v minulém zápase, jen s jednou hráčkou do pole navíc. Začátek prvního poločasu se nám vůbec nepovedl, v 7. minutě prohráváme už 0 : 7, aniž bychom vážněji ohrozili branku domácího celku. Tato skutečnost pak měla vliv na výsledek celého utkání, neboť od tohoto času jako mávnutím kouzelného proutku začínáme s domácími hráčkami držet krok, branky přibývají na obou stranách, poločas pak končí za stavu 12 : 6 pro domácí.  Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním nepřipustit vývoj utkání jako na začátku zápasu. Daří se nám odpovídat na branky domácího celku, pořád držíme rozdíl 6-7 branek. Tato situace trvá až do konce utkání, a tak prohráváme 25:18. Ač jsme prohráli, je třeba vyzdvihnout vynikající výkon hráčky Dobrušky P. Laštovičkové, která do naší sítě vstřelila 20 branek.