3.kolo 1.ligy - ženy a - tymákov a 10:21 (6:10)

TJ Přeštice - Sokol Krčín 29:12 (16:5) sobota
TJ Příchovice - Sokol Dobruška 21:20 (9:14) sobota
SK Chomutov NH - SK Studénka 12:09 (8:7)
TJ Přeštice - Sokol Dobruška 14:11 (6:5)
TJ Příchovice - Sokol Krčín 23:22 (14:12)

Branka- Šimandlová M.,

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J.,Houdková V.

Útok- Dardová A. (4), Szakosová N. (4), Houfková H. (1), Davídková K. (0) , Třísková M. (1), Sluková A. (0)

V neděli 7.9. jsme na domácím hřišti přivítaly hráčky z nedalekého Tymákova. Ještě před zahájením zápasu proběhlo poděkování našemu dlouholetému trenérovi, panu Karlu Vyletovi, za práci a usilí, které nám věnoval.
Hned na to začalo utkání. Soupeřky přijely v plném počtu a bylo to na jejich hře znát hned od začátku. Přecházely do rychlých protiútoků, které se nám nedařilo zastavit. Hra byla hodně rychlá a silová. Zpočátku jsme se snažily držet se soupeřkami krok, ale nestačily jsme jejich tempu a poločas skončil za stavu 6:10.
Nástup do druhého poločasu byl stejně rychlý, hned v úvodu získal Tymákov několik branek z rychlých protiútoků. I přes náskok soupeřek jsme stále hrály velmi obětavou hru, snažily jsme se nezvdávat a bojovat až do konce.
Konečný výsledek pouze potvrdil střeleckou převahu soupeřek. Utkání skončilo za stavu 10:21. Celý tým předvedl odhodlanost a bojovnost. Perfektní zákroky si připsaly také brankářky na obou stranách, byly zvoleny hráčkami utkání.