5.kolo 1.ligy žen - příchovice - ženy A 16:11 (8:6)

HK Hlinsko v Č. TJ S. Rokytnice 24:25 (14:14)
SK Chomutov NH TJ S. Rokytnice 18:18 (11:13)

mso-width-source:userset;mso-width-alt:512;width:11pt

Sestava:

Branka- Šimandlová M.,

Obrana- Fialová L., Zelená H., Volfová J., Houdková V., Synáčová D.

Útok- Dardová  A. (3), Szakosová N. (4), Houfková H. (4), Davídková K. (0), Třísková M. (0), Brunnerová D. (0)

Zápas čtvrtého kola se konal na hřišti TJ Příchovice. Od rána silně pršelo, povrch hřiště byl mokrý a kluzký celý zápas. Před začátkem utkání se déšť naštěstí umoudřil a zůstalo po něm jen slabé mrholení.

Začátek utkání byl úspěšný pro oba týmy, útokům vycházely systémy a dařilo se skórovat. Celý první poločas byl herně vyrovnaný, k jeho závěru se soupeřkám podařilo získat malé vedení a první půle skončila v jejich prospěch 8:6.

V úvodu druhého poločasu se vrátil silný déšť. Hra začala naším útokem a cíl byl jasný, dát branku a snížit stav utkání na rozdíl jedné branky. Příchovická obrana ovšem přitvrdila a náš útok efektivně zastavila. Na naší straně ihned padl gól a většina druhého poločasu už probíhala s rozdílem tří branek. Dvakrát se nám povedlo snížit na rozdíl jedné branky, ale soupeřky si vedení dokázaly uhlídat. V závěru konečný výsledek navýšily na rozdíl pěti branek a konečný výsledek zápasu byl 16:11.