6.kolo 1.ligy žen - rokytnice - ženy a 20:16 (11:8)

HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 17:19 (11:11)
SK Chomutov NH TJ Příchovice 24:24 (14:16)

Sestava:

Branka – Šimandlová M.

Obrana – Fialová L., Zelená H., Karlíková E., Volfová J.

Útok - Dardová A.(7), Houfková H.(1), Szakosová N.(8), Davídková K.(0), Třísková M.(0)

První utkání moravského dvoukola se uskutečnilo v Rokytnici.

Nastupovali jsme s odhodláním změnit nepříznivé umístění v tabulce a pokusit se získat první body v letošním ročníku soutěže.

Po celé utkání jsme však „tahali za kratší konec“ a přes veškerou snahu jsme I. poločas prohráli o 3 branky. I když se hrála rychlá a pohledná házená, bohužel jsme to byli my, kdo udělal více chyb.

O urputnosti boje svědčí i 7 pokutových hodů – 3 pro Rokytnici (proměněné 2) a 4 pro Blovice (proměněné 3). Přísně byly trestány i fauly, Jana Volfová viděla žlutou a vzápětí i červenou kartu, což rokytnickým hráčkám také napomohlo.

II. poločas jsme drželi krok s domácími hráčkami, bohužel bez dobré střelby se zápas vyhrát nedá. Konečný výsledek 20:16 z pohledu domácích plně odpovídal průběhu zápasu.