9.kolo 1.ligy žen - Ženy A - Krčín 24:15 (11:10)

TJ Příchovice - TJ S. Rokytnice 22:20 (9:11)
Sokol Tymákov - Sokol Dobruška 20:24 (10:12)

Branka – Šimandlová M.

Obrana – Fialová L., Zelená H., Karlíková E., Volfová J.

Útok - Dardová A.(11), Houfková H.(10), Szakosová N.(3), Davídková K.(0)

K dalšímu domácímu zápasu jsme nastoupili, po předešlých dvou vyhraných zápasech, proti družstvu Krčína.

Abychom se odpoutali od spodních pater tabulky, bylo naší snahou opět bodovat.

Celý I. poločas bylo utkání velmi vyrovnané, ještě ve 25.min byl stav 9:9. Konečný výsledek poločasu pak 11:10 v náš prospěch.

Ve druhém poločase zlepšená hra všech řad přinesla zvrat v utkání a začali jsme se soupeřkám v počtu vstřelených branek vzdalovat. Střelecky se dařilo A. Dardové (11 branek) a H. Houfkové (10 branek).

Celý zápas jsme pak vyhráli 24:15. Soupeřkám nepomohly ani 4 pokutové hody (proměněny 4) nařízené proti našemu družstvu sudím Tomanem.

Velký dík opět patří našim fanouškům, kteří nás v hojném počtu po celý zápas podporovali.