play-out 1.ligy - Chomutov - ženy a 16:18 (6:10)

branka  - I. Šebová

obrana  - H.Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková

útok      - N. Szakosová (5), A. Dardová (11), H. Houfková (1), K. Davídková(1)

K prvnímu odvetnému utkání play-out I. ligy žen nastupujeme v Chomutově. V sestavě tentokrát téměř nikdo nechybí, jen brankářku M. Šimandlovou zastupuje I. Šebová.  K utkání přistupujeme zodpovědně, neboť jedině výhra odvrátí hrozbu sestupu do II.ligy. Standard opět odvádí zadní řady včetně brankářky – ne nadarmo jsme třetí v pořadí co do počtu  obdržených branek. Přidává se i útok, kterému se daří proměňovat více příležitostí. Od začátku utkání jsme lepší než soupeř, a tak poločas končí za stavu 10 : 6 pro nás. Ve druhém poločase si pořád udržujeme odstup 4 branek od družstva domácích. Nic na tom nemění ani 3 šestky odpískané proti našemu družstvu (ve všech případech soupeř nastřeluje konstrukci branky). A i když v posledních pěti minutách lehce polevujeme a dovolujeme soupeři snížit náš náskok, přesto  vyhráváme 18 : 16.