play-out 1.ligy - studenka - ženy A 13:11 (6:5)

Sokol Dobruška - TJ Příchovice 26:29 (14:18)
TJ S. Rokytnice - Sokol Tymákov 15:21 (5:9)

TJ S. Rokytnice - TJ Příchovice 19:20 (8:12)
Sokol Dobruška - TJ Přeštice 24:23 (13:12)
Sokol Krčín - SK Chomutov NH 22:21 (12:15)

branka - M. Šimandlová

obrana - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková, V. Houdková

útok - N. Szakosová (3), A. Dardová (4), H. Houfková (0), K. Davídková (4)

Když se nedaří, tak se nedaří- tak by se dal charakterizovat zápas ve Studénce. Jako v předchozích zápasech s tímto soupeřem je stav po celou dobu utkání velmi těsný. Domácí hráčky si drží po celý I. poločas náskok jednoho gólu, a tak je v polovině utkání výsledek pro nás nepříznivý 6 : 5. Bohužel se projevil náš herní výpadek, kdy jsme celých 15 minut nevstřelili ani gól. A protože ani pro brankářku to nebyl nejpovedenější zápas, musíme poděkovat celé obraně, která držela pro nás přijatelný výsledek. Jelikož se obraz hry nezměnil ani ve druhém poločase, prohráváme jeden z rozhodujících zápasů o udržení v I. lize 13 : 11. Nic na tom nezměnila ani veškerá naše snaha, abychom bodově přeskočili Chomutov a tím ho přiblížili sestupu místo nás.