play out 1.ligy - Ženy A - Chomutov 22:16 (12:8)

TJ Přeštice - TJ Příchovice 23:19 (14:7)
SK Chomutov NH - SK Studénka 19:18 (11:9)
Sokol Dobruška - TJ S. Rokytnice 30:29 (17:14)

TJ Přeštice - TJ S. Rokytnice 20:10 (7:4)
Sokol Dobruška - Sokol Tymákov 19:22 (10:13)
Sokol Krčín - HK Hlinsko v Č 19:18 (12:10)

Sestava:

branka - M.Šimandlová

obrana - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková, D. Synáčová

útok - N. Szakosová (4), H. Houfková (6), A. Dardová (11), K. Davídková (1)

K prvnímu domácímu utkání play-out 1. ligy žen k nám přijel soupeř z Chomutova, kde jsme v minulém zápase prohráli v samém závěru o jednu branku. Opět dochází, ne z našeho popudu, těsně před utkáním ke změně rozhodčího, tato skutečnost jako by vlila do žil našeho družstva novou energii. Od začátku utkání jsme lepším celkem, daří se nám, oproti minulým zápasům, střelba. Zadní řady s přehledem eliminují útoky hostujícího celku. Za prvních 5 minut dáváme 4 branky a neustále se vzdalujeme soupeři. V poločase je stav 12 : 8 v náš prospěch. Byť ve II. poločase lehce polevujeme v přesnosti střelby, pořád si držíme v této položce vysoký nadstandard. Soupeře nepouštíme do akcí, které by hrozily vyrovnáním skóre, a tak je na konci utkání stav pro nás příznivý- 22 : 16. Opět se ozývá z hloučku vítězů známý pokřik cigi-caga. Přáním všech je, aby to bylo do konce tohoto ročníku ještě vícekrát.