play-out 1.ligy - ženy a - hlinsko 19:12 (9:8)

branka - M. Šimandlová, I. Šebová

obrana - H. Zelená, J. Volfová, L. Fialová, E. Karlíková, V. Houdková

útok - N. Szakosová (5), A. Dardová (9), H. Houfková (3), K. Davídková (1),

K. Soukupová (1)

K poslednímu domácímu utkání play-out I. ligy žen jsme poprvé a zřejmě zároveň i naposledy nastoupili v nejsilnějším složení. V brance, v poslední době již po několikáté, vypomáhá I. Šebová – díky Iveto, v obraně nastoupila po vyléčení zdravotních potíží V. Houdková a v útoku pak hostující K. Soukupová. Začátek utkání se nám nepovedl podle našich představ. První čtyři střely na naši branku znamenaly 4 góly, a tak v 7. minutě dochází k výměně brankářky. Naše hra ožívá, začínáme střílet branky do soupeřovy sítě, a tak se v polovině I. poločasu ujímáme vedení 6 : 5. Jednobrankový rozdíl je pak i na konci poločasu, a to 9 : 8. Ve II. poločase nepouštíme celých 17 minut hráčky soupeře do vážnější akce, která by ohrozila naši branku, a protože se daří i našemu útoku, je stav ve 48. minutě 14 : 9 v náš prospěch. Do konce utkání nepolevujeme v úsilí a ještě navyšujeme skóre zápasu na konečných 19:12. Poděkování patří N. Szakosové, která hrála poslední domácí zápas za naše družstvo před dlouhodobým pobytem v cizině.