Chudenice - Litohlavy 26:16 (14:11)
Dobřív B - Stupno 10:17 (5:9)

brankářky: Vyletová Simona, Šebová Iveta ml.

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Lásková Zdeňka, Andrýsková Markéta

útok: Ballínová Veronika (2), Brunnerová Denisa (2),  Pelíšková Kristýna (2), Sýkorová Lucie (1)

K utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti družstvu Božkova. Za družstvo hraje. L. Václavíková a K. Nová, které zároveň hrají za družstvo I. ligy Sokola Tymákov. Vzhledem k tomu, že si soupeřky přáli utkání sehrát o 15. minut dříve a to zřejmě z důvodu dřívějšího odjezdu ligových hráček, žádosti jsme vyhověli a k utkání nastoupili již ve 14.15 hod. V prvním poločase se nám nedařilo především střelecky a stav utkání po odehraném prvním poločase byl 2:5. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že brankový rozdíl dotáhneme. Družstvu Božkova se přestalo dařit a to především z toho důvodu, že jejich nejlepší střelkyně L. Václavíková přestala dávat branky a ve 45. minutě odjela. V utkání jsme překvapivě zvítězili a získali tak dva body.