19.kolo OP - ženy b - litohlavy 20:10 (7:3)

Tymákov B - Stupno 27:11 (15:6)
Štěnovice - Chudenice 21:21 (14:11)

brankářky: Vyletová Simona, Šebová Iveta ml.

obrana: Strnadová Klára, Menclová Petra, Lásková Zdeňka, Andrýsková Markéta

útok: Ballínová Veronika (8), Sýkorová Lucie (5), Třísková Martina (5), Pelíšková Kristýna (1), Sluková Adéla (1)

Po sobotní prohře s družstvem Nezvěstic jsme do utkání vstoupili s jasným cílem, získat dva body. První branku v 5 minutě utkání jsme inkasovali. Vzápětí jsme z útoku stav utkání srovnali na 1:1 a v 10 minutě utkání už jsme vedli 3:1. V utkání jsme se často dostávali do rychlého protiútoku, ale nedařilo se nám tyto šance proměňovat. Stav po prvním poločase byl v náš prospěch 7:3. Vzhledem k tomu, že druhý poločas máme většinou slabší, obávali jsme se, že na útoku přestaneme dávat branky. V druhém poločasu jsme však za 8 minut vstřelili 6 branek a brankový rozdíl stále navyšovali. Dařilo se i celé obraně včetně brankářek, vybojovali několik míčů a znepříjemňovali tak hru soupeřkám. V utkání jsme zvítězili 20:10 a získali, tak dva body. Po odehraném 19. kole jsme v tabulce OP žen na 5. místě s 20 body.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie