12.kolo OP mužů - Ejpovice B - Muži 13:15 (4:8)

Osek - Stupno 14:17 (6:7)

brankáři: Žežulka, Lepší

obránci: Jaroš, Láska, Počátecký, Šmíd

útořníci: Škala (2), Synáč J.(3), Milota, Synáč P.(8), Hach, Průcha (2)

V neděli 3.4.2016 jsme sehráli první zápas jarní části soutěže na hřišti v tabulce sousedních  Ejpovic. V podzimní části nás tento soupeř na domácím hřišti po jasném prvním poločase potrápil a my uhájili těsné vítězství. K zápasu jsme odjížděli bez zraněného Petra Říhy a „nezvěstného“ Radka Milforta.

Začátek zápasu byl vyrovnaný, na obou týmech byla znát dlouhá zimní přestávka. Dominovaly spíše obrany včetně brankářů. Trpělivou hrou jsme si udržovali mírný náskok, který jsme v závěru poločasu navýšili na 8: 4. Na začátku druhého poločasu jsme obdrželi 3 rychlé branky a zápas nabyl na dramatičnosti. Několika zbytečnými fauly, které soupeř potrestal úspěšnou exekucí trestných hodů, jsme Ejpovicím umožnili vrátit se do zápasu. Pokračovala přetahovaná ve skóre a to až do dvacáté minuty druhého poločasu kdy na ukazateli svítil stav 13:12 pro domácí. Pak už naše obrana soupeři nic nedovolila, naopak náš útok byl 3x úspěšný a vítězíme 15 ku 13.

Velmi dobrý výkon podal brankář Luboš Žežulka, v obraně svým výkonem dominoval Petr Počátecký a v útoky skvělou střelbou Petr Synáč. Celé utkání s přehledem odřídil rozhodčí Souček ze Stupna.