Sestava:

brankář - Žežulka

obránci –  Láska, Říha, Šmíd, Vyleta

útočníci – Škala (8), Synáč J.(4), Průcha (3), Milota

V sobotu 23.4.2016 jsme sehráli další zápas jarní části soutěže na hřišti Litic. V podzimní části nás tento soupeř na domácím hřišti přehrál velmi výrazným rozdílem. Přidaly se absence Petra Počáteckého, Martina Jaroše, Radka Milforta, Honzy Hacha a zraněného Petra Synáče.  Do obrany obětavě zaskočil Karel Vyleta.  Celý první poločas jsme drželi s favorizovaným soupeřem vyrovnaný stav. Naši útočníci se prosazovali proti velmi tvrdě hrající litické obraně, naše obrana s dvěma padesátníky získala několik míčů. Výsledkem byl poločasový, velmi přijatelný stav 10:9. V druhém poločase začalo pršet, několikrát jsme neproměnili jasné příležitosti a soupeř si vybudoval čtyřbrankový náskok, který držel až do konce utkání. Velmi dobrý výkon podal brankář Luboš Žežulka. Obrana v čele s výborně blokujícím Karlem Vyletou si nevedla vůbec špatně. Útok bojoval, ale bohužel chyběl Petr Synáč. Rozhodně jsme měli na lepší výsledek, škoda velkého množství absencí, zejména těch, které nebyly z důvod zranění. Utkání řídil rozhodčí Zadražil s Přeštic.