11.kolo 2.ligy - Most - ženy A 13:17 (7:9)

Podlázky - Tymákov B 11:28 (4:11)
Modřany - Plzeň-Újezd 12:8 (5:4)

Brána: Šebová Iveta
Obrana: Fialová Lenka, Karlíková Eliška, Zelená Hana a Synáčová Denisa
Útok: Dardová Anna (9), Houfková Hana (6), Davídková Kateřina (2) a Sýkorová Lucie

V neděli 10. 4. 2016 jsme se vydaly k našemu prvnímu utkání v jarní části soutěže do vzdáleného Mostu.
Začátek utkání byl v naší režii, dokázaly jsme vstřelit několik rychlých branek a rázem se vzdálit v počtu vstřelených gólů našim soupeřkám. V závěru prvního poločasu se jim však podařilo snížit náš náskok a do šaten jsme odcházely s výsledkem 9:7.
V druhém poločase padaly branky na obou stranách. Soupeřky ještě přitvrdily svou již tak tvrdou hru z prvního poločasu a padaly také nevhodné připomínky z řad diváků, tyto fakta však bohužel pan rozhodčí nijak nepotrestal a žlutou kartu, která měla být oprávněně udělena minimálně jednou na straně druhé, udělil v našich řadách.
Hrubou hru našich soupeřek jsme proto potrestaly jak nejlépe jsme mohly, a to našim vítězstvím a domů si vezeme první body. Utkání skončilo 17:13.