12.kolo 2.ligy - ženy a - Plzeň-újezd 19:11 (10:7)

Modřany  - Tymákov B 10:18 (4:11)
Podlázky - Most 26:17 (12:4)

Brána: Šebová Iveta, Šimandlová Martina

Obrana: Karlíková Eliška, Fialová Lenka, Zelená Hana, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

Útok: Houfková Hana (10), Dardová Anna (7), Davídková Kateřina (2), Štenglová Kateřina

V neděli 17. 4. 2016 jsme na domácím hřišti k druhému utkání v jarní části soutěže přivítaly soupeřky z Plzně – Újezda. Do utkání jsme vstupovaly s respektem, jelikož nás naše soupeřky dokázaly již jednou porazit a herně hrají velice dobře. To se také na začátku prvního poločasu potvrdilo, když nám děvčata z Újezda vstřelila tři rychlé branky a rázem se ujala vedení. Třetí gól však naštěstí pan rozhodčí Slavík v náš prospěch neuznal a odpískal střelbu z brankoviště, což nám velice pomohlo, především v psychice, a rázem jsme dokázaly průběh utkání otočit. Do konce poločasu padaly branky na obou stranách. Ke konci poločasu došlo bohužel ještě ke zranění jedné z útočnic soupeřek, a jelikož přijela děvčata pouze se třemi hráčkami do útočných řad, byla nucena obětovat do útoku jednu ze svých obránkyň. Do šaten jsme odcházely s výsledkem 10:7. Druhá část utkání byla pro nás o poznání jednodušší, avšak herně horší, ale i přesto jsme navýšily náskok v počtu vstřelených branek, dokázaly zvítězit v poměru 19:11 a získaly další důležité body.