Čtvrtfinále českého poháru žen – Plzeň hala ZČU

Účastníci : Sokol Blovice, TJ Šroubárna Žatec, TJ Plzeň Újezd, SK Chomutov NH, TJ Přeštice „B“, Sokol Tymákov „A“

K prvním soutěžním zápasům jarní části sezony naše děvčata nastoupila v silně kombinované sestavě. Chyběla brankářka I. Šebová  a celá barevná část obrany  (L. Fialová a H. Zelená), a tak zaskakovaly hráčky z „B“ družstva a z dorostu.  Všechna utkání se hrála 2x 15 min

branka -  Vyletová S., Sýkorová A.

obrana – Karlíková E., Lásková Z., Janochová M., Synáčová D.

útok     - Davídková K., Houfková H., Dardová A., Třísková M., Štenglová K.

Přeštice „B“ – Blovice  8 – 14      ( 4 – 6)

branky:  Dardová – 6,  Davídková – 1,  Houfková  3, Třísková – 4

V brance nastoupila A. Sýkorová. Po celý první poločas jsme si udržovali mírnou herní převahu, a tak byl na jeho konci rozdíl o dvě branky v náš prospěch. Ve druhém poločase se již naplno naše převaha projevila, a tak zápas dohráváme v poklidu. Za zmínku stojí červená karta udělená naší brankářce S. Vyletové za špatné střídání.

Tymákov „A“ – Blovice 19 – 9     (10 – 4)

branky: Dardová – 5,  Třísková – 1, Davídková -1, Houfková – 1,
Štenglová -1

Od začátku zápasu bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem. Naše družstvo tahalo za kratší konec provazu. Výsledkem byla branková převaha soupeře, a to jak v prvním, tak ve druhém poločase.

V brance se vystřídaly obě brankařky- A. Sýkorová I. poločas a S. Vyletová II. poločas.

Blovice – Chomutov  12 – 11    (4 – 5)

branky: Houfková H. – 4, Dardová A. – 7, Davídková K. – 1

Utkání se soupeřem, s nímž jsme minulý rok bojovali o udržení v I. lize, se vyznačovalo bojovností na obou stranách od samého začátku. V I. poločase bylo družstvo Chomutova mírně lepší. Zápas se pro nás začal vyvíjet příznivě od 5.minuty druhého poločasu, kdy jsme postupně vstřelili několik branek a soupeři odskočili na rozdíl dvou gólů. I když družstvo Chomutova vstřelilo v poslední minutě branku, na vyrovnání to již nestačilo. Celý zápas hájila naši branku A. Sýkorová.

Blovice – Újezd   8 -10    (6 – 7)

branky: Houfková H. 3, Davídková K. – 1, Dardová A. – 3, Třísková M. – 1

Na I. poločas nastoupila do branky A. Sýkorová, na II. poločas pak S. Vyletová. Zápas účastníků II. ligy se vyznačoval vyrovnaností jak v prvním, tak ve druhém poločase. Rozhodla naše střelba, kdy jsme, mimo dvou branek na samém počátku, nevstřelili ve druhém poločase již žádný gól.

Blovice – Žatec    7 – 12    (3 – 7)

branky: Houfková H. – 4, Třísková M. – 2, Dardová A. – 1

Opět nastupujeme v I. poločase v brance s A. Sýkorovou a ve II. poločase se S. Vyletovou. Je vidět rozdíl ve hře mezi účastnicemi I. a II. ligy. Hráčky Žatce  po návratu mezi elitu do I.ligy herně vyzrály a udržují si bezpečný náskok až do konce utkání.

Konečné pořadí turnaje:         1. Sokol Tymákov „A“